Alumīnijs

SIA “ALUX STIKLOJUMI” projektē, izgatavo un uzstāda dzīvojamās un publiskajās ēkās dažāda tipa stiklotas alumīnija konstrukcijas (t.sk. ugunsdrošās konstrukcijas) – logus, durvis, fasāžu sistēmas, starpsienas, kāpņu margas u.c. Konstrukcijas tiek izgatavotas no SAPA alumīnija profilu sistēmām. SAPA ir viens no Zviedrijas uzņēmuma Hydro Building Systems Sweden AB zīmoliem, kas ir lielākais alumīnija produkcijas ražotājs Eiropā.
Hydro Building Systems Sweden AB ražotām alumīnija profilu sistēmām ir plašs pielietojums - logu, durvju, fasāžu, saules žalūziju, stiklotu jumtu, tiltu klāju, karogu mastu un transportlīdzekļu platformu izgatavošanā.

Alumīnijs

Alumīnijs ir būvmateriāls, kuram ir daudz priekšrocību. Tas ir noturīgāks pret nelabvēlīgo laikapstākļu un straujo temperatūru svārstību ietekmi nekā plastikāts (PVC) vai koks. Alumīnija konstrukcijas ir noturīgas pret fiziskām slodzēm, vienlaicīgi nodrošinot elegantu vizuālo akcentu gan moderno, gan veco ēku arhitektūrā. Tas ir iemesls, kāpēc tās šobrīd tik plaši tiek izmantotas kā jaunbūvju būvniecībā, tā arī veco ēku atjaunošanā.

Hydro Building Systems Sweden AB produkti ir izstrādāti ņemot vērā skarbo Ziemeļeiropas klimatu, stingros būvniecības standartus un augstās būvniecības tirgus prasības. Tas nodrošina mūsu gala produkcijai augstus energoefektivitātes rādītājus, kas ir ļoti svarīgs faktors Ziemeļeiropas, tai skaitā Latvijas klimatiskajos apstākļos. Visi produkti ir Zviedrijas SITAC institūta (Swedish Institute for Technical Approval in Construction – Zviedrijas tehnisko apstiprinājumu būvniecībā institūts) sertificēti.

Visa no SAPA profiliem ražotā produkcija tiek izgatavota saskaņā ar Hydro Building Systems Sweden AB norādījumiem un darba aprakstiem, jo mūsu uzņēmums SIA “ALUX STIKLOJUMI” ir atbildīgs par atbilstošas kvalitātes gala produkciju.

Aprīkojums un furnitūra

Alumīnija logu un durvju konstrukcijas mēs aprīkojam ar furnitūru un aksesuāriem, ņemot vērā klienta vēlmes, tajā pašā laikā ievērojot furnitūras ražotāja reglamentu, kā arī Latvijas Republikas būvnormatīvu prasības. Mūsu uzņēmums izmanto galvenokārt furnitūru, kuru piegādā Vācijas kompānijas Siegenia-Aubi KG, Dr.Hahn GmbH & Co. KG, Gretsch-Unitas GmbH, Baubeschlage GmbH, kā arī Zviedrijas uzņēmums ASSA ABLOY AB.

Stiklojums

Atkarībā no klienta vēlmes, tiek piedāvāts viss iespējamais stiklojuma klāsts – caurspīdīgs stikls, stikls ar pārklājumu, tonēts stikls, matēts stikls, rūdīts stikls, laminēts stikls, dekoratīvais stikls, struktūrstikls kā arī ugunsdrošais vai bruņu stikls.

Ugunsdrošās konstrukcijas

SIA “ALUX STIKLOJUMI” piedāvā izgatavot un uzstādīt EI30 un EI60 ugunsdrošo alumīnija konstrukciju produkciju, kas izgatavota no SAPA profilu sistēmas. Ugunsdrošā produkcija ir sertificēta Zviedrijas SITAC institūtā (Swedish Institute for Technical Approval in Construction – Zviedrijas tehnisko apstiprinājumu būvniecībā institūts), ko apliecina Zviedrijas tehniskais apstiprinājums Nr.144501 un Nr.144503.

Sertifikāti

EN 16034:2014
EN 14351-1:2006+A2:2016

SIA ALUX STIKLOJUMI kā galveno un lielāko vērtību savas produkcijas ražošanā ir noteikusi augstu un nemainīgu kvalitāti.

1697 - CPR - 23/058
SAPA ražotajām SFB 2086 EI230 ugunsdrošajām alumīnija profilu konstrukcijām

1697 - CPR - 23/059
SAPA ražotajām SFB 2086 EI260  ugunsdrošajām alumīnija profilu konstrukcijām

1697 - CPR - 23/060
SAPA ražotajām  SFB 2086 EI230 Sa/S200 ugunsdrošajām alumīnija profilu konstrukcijām

1697-CPR-23/061
SAPA ražotajām SFB 2086 EI260 Sa/S200 ugunsdrošajām alumīnija profilu konstrukcijām